Klubmestre

2019 Klubmestre og runner-up:
År Herrer Damer Herrer Veteraner Damer Veteraner
1991Bent OlsenAnnette Tinning
1992 Robin Carter Elsebeth Tarp
1993 Preben Henriksen Annette Tinning
1994 Tonny Gjelsted Inge Steen
1995 Willy Falck Hansen Annette Tinning
1996 Arne Armtoft Annette Tinning Leif Palm Birgit Dahl
1998 Mogens Runchel Inge Steen Erik Damm Birgit Dahl
1997 Tord Jonsson Tove Pedersen Erik Damm Birgit Dahl
1999 Bent Olsen Tove Pedersen Leif Palm Jytte Damm
2000 Søren Hartmann Tove Pedersen Bent Jacobsen Jytte Damm
2001 Arne Armtoft Imre R. Nielsen Bent Jacobsen
2002 Søren Hartmann Tove Pedersen
2003 Søren Hartmann Imre R. Nielsen Erling Hansen Birgit Dahl
2004 Søren Hartmann Imre R. Nielsen Knud A. Nielsen Lise Bæk
2005 Søren Hartmann Imre R. Nielsen Knud A. Nielsen A. Stuer-Lauridsen
2006 Robin Lundskær Imre R. Nielsen Knud A. Nielsen Eva Pedersen
2007 Tonni Gjelsted Sisse Christensen Knud A. Nielsen A. Stuer-Lauridsen
2008 Tonni Gjelsted Imre R. Nielsen Benny Seiffert A. Stuer-Lauridsen
2009 Per Christensen Imre R. Nielsen Benny Seiffert A. Stuer-Lauridsen
2010 Rene Cetti Imra R Nielsen Søren Hartmann Hanne Nielsen
2011 Claus Rasmussen Else Rasmussen Søren Hartmann Rigmor B. Petersen
2012 Tonny Gjelsted Tove Pedersen Flemming Lykke A. Stuer-Lauridsen
2013 Niels Stielund Tove Pedersen Pauli Nielsen Lilian Seligmann
2014 Niels Stielund Edna Mandrella Pauli Nielsen Lilian Seligmann
2015 Lars D. Rasmussen Tove Pedersen Leif Nødskov Rigmor B. Petersen
2016 Niels Stielund Dorte Bank Laurisdsen Kurt Grey Schuster Rigmor B. Petersen
2017 Lars D. Rasmussen Tove Pedersen Flemming Jørgensen
2018Mesterskab aflystMesterskab aflystMesterskab aflystMesterskab aflyst
2019Claus RasmussenTove PedersenIb Brøndum
År Herrer Damer Herrer Veteraner Damer Veteraner
1991Bent OlsenAnnette Tinning
1992 Robin Carter Elsebeth Tarp
1993 Preben Henriksen Annette Tinning
1994 Tonny Gjelsted Inge Steen
1995 Willy Falck Hansen Annette Tinning
1996 Arne Armtoft Annette Tinning Leif Palm Birgit Dahl
1998 Mogens Runchel Inge Steen Erik Damm Birgit Dahl
1997 Tord Jonsson Tove Pedersen Erik Damm Birgit Dahl
1999 Bent Olsen Tove Pedersen Leif Palm Jytte Damm
2000 Søren Hartmann Tove Pedersen Bent Jacobsen Jytte Damm
2001 Arne Armtoft Imre R. Nielsen Bent Jacobsen
2002 Søren Hartmann Tove Pedersen
2003 Søren Hartmann Imre R. Nielsen Erling Hansen Birgit Dahl
2004 Søren Hartmann Imre R. Nielsen Knud A. Nielsen Lise Bæk
2005 Søren Hartmann Imre R. Nielsen Knud A. Nielsen A. Stuer-Lauridsen
2006 Robin Lundskær Imre R. Nielsen Knud A. Nielsen Eva Pedersen
2007 Tonni Gjelsted Sisse Christensen Knud A. Nielsen A. Stuer-Lauridsen
2008 Tonni Gjelsted Imre R. Nielsen Benny Seiffert A. Stuer-Lauridsen
2009 Per Christensen Imre R. Nielsen Benny Seiffert A. Stuer-Lauridsen
2010 Rene Cetti Imra R Nielsen Søren Hartmann Hanne Nielsen
2011 Claus Rasmussen Else Rasmussen Søren Hartmann Rigmor B. Petersen
2012 Tonny Gjelsted Tove Pedersen Flemming Lykke A. Stuer-Lauridsen
2013 Niels Stielund Tove Pedersen Pauli Nielsen Lilian Seligmann
2014 Niels Stielund Edna Mandrella Pauli Nielsen Lilian Seligmann
2015 Lars D. Rasmussen Tove Pedersen Leif Nødskov Rigmor B. Petersen
2016 Niels Stielund Dorte Bank Laurisdsen Kurt Grey Schuster Rigmor B. Petersen
2017 Lars D. Rasmussen Tove Pedersen Flemming Jørgensen
2018Mesterskab aflystMesterskab aflystMesterskab aflystMesterskab aflyst
2019Claus RasmussenTove PedersenIb Brøndum
Scroll to top